Wypożyczenie auta - ratunek w wielu sytuacjach
Jeśli samochód zostanie popsuty w wyniku wypadku nie z winy, to jesteśmy w stanie skorzystać z usług firmy wynajmującej samochody na koszt firmy ubezpieczeniowej. Jedyny wymóg takiego wypożyczenia takiego samochodu jest taki, że powinniśmy pożyczyć auto pokrewnej klasy do tego, jakie zostało uszkodzone. Fakturę z wypożyczalni aut opisywany ubezpieczycielowi.
Firma, jaka nas zabezpiecza nieczęsto nas informuje o takiej możliwości, pewno że mamy aktywność gospodarczą i auto było ubezpieczone na jednostkę. Idealna wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów radom ma nas powiadomić, że mamy szansę zwrócenia się o zwrot kosztów do ubezpieczyciela za najem samochodu zastępczego. Jednakowoż nim wypożyczymy samochód na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji, powinniśmy złożyć do firmy oświadczenie ze chcemy to zrobić. Oświadczenie takie najprawidłowiej złożyć w dwóch kopiach w jakim miejscu na drugiej ubezpieczyciel powinien zatwierdzić jej przyjęcie.
W tym oświadczeniu jesteśmy w stanie napisać ze samochód jest nam przydatny do dojazdu do pracy bądź też dowozu dzieci do szkoły. Tudzież nie musimy informować, z której wypożyczalni aut będziemy korzystać. Dziś jesteśmy w stanie wynająć każdy samochód, jaki jedynie nam się zamarzy. Wypożyczalnie aut prześcigają się w ofertach aut do wypożyczenia. Na przeróżne etapy życia jesteśmy w stanie potrzebować przeróżnych aut.
Wypożyczenie auta - ratunek w wielu sytuacjach
Menu