Uzdrowicielskie cechy mydła Alep
Mydło Alep z produkowane w Aleppo dedykowane jest do celów sanitarnych. Jest ono tworzone tak samo jak słynne mydła Aleppo, które są idealnymi produktami do mycia ciała. Mydło Alep idealnie czyści zabrudzenia. Zostało one utworzone specjalnie do użytku domowego. Jest one hipoalergiczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania ciuszków niemowlęcych, a także osób cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład gwarantuje idealne oczyszczenie i odtłuszczanie najróżniejszych zabrudzeń, przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się idealnie przy praniu zabrudzeń z tkanin, wykładzin, zasłon , a oprócz tego rąk. Ze znakomitym skutkiem usuwa plamy z tłuszczu, smaru, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, itp.

Jest to mydło o właściwościach odplamiających, które zwłaszcza jest zalecane do czyszczenia kołnierzy i mankietów.

Czemu mydło Alep jest tak mało rozreklamowane w naszym państwie?

Po pierwsze, nie ma ogólnopolskiej reklamy i promocji stwarza, że jest to produkt o którym mało kto wie. Nie ma go także wyeksponowanego w markecie. Nie ma znacznego koncernu, który by go sprzedawał na masową skalę, co powoduje jego brak na masowym rynku. Inny powód to zagrożenie dla znanych marek, których ceny towarów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna lub niższa.

Więc jeżeli już chcemy nabyć oryginalne mydło Alep należy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Uzdrowicielskie cechy mydła Alep
Menu