Opis oryginalnego mydła sandałowego - waga 16 dag
Mydło o fantastycznie wyrazistym, mocnym (męskim) zapachu wpływające bardzo korzystnie na skórę z problemami - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Powonienie mydła sandałowego ostaje się na skórze na długi czas i perfekcyjnie współgra się z perfumami, wodami kolońskimi nawet podkreślając ich woń.

Olejek sandałowy zawarty w mydle działa zmiękczająco i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma także działanie odprężające, pomaga w stanach depresji, niepokoju, poprawia nastrój. Bardzo pomaga na brak snu i poddenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Stosowanie olejku kadzidłowego przyczynia się do skutecznego opóźniania efektów starzenia się skóry. Zawiera pokaźną liczbę minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki idealnie asimilują się z ludzką skórą. Ma tak silne oddziaływanie regenerujące, iż wyleczy dosłownie popękaną skórę na stopach, która niejednokrotnie jest bardzo uciążliwa w leczeniu.

Oleje zawarte w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

Aby wytworzyć sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich sporą ilość a więc mydła te mają dość wysoką cenę jednakże są one najkorzystniejsze dla twojej skóry - nie powodują uczulenia i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis oryginalnego mydła sandałowego - waga 16 dag
Menu