Niedrogie kosmetyki - jak zredukować ceny ich zakupu
Drogie Panie, ten wpis jest właśnie dla Was. Dzień w dzień używamy różnego stylu kosmetyki. Rano aby przygotować swoją twarz do wyjścia z mieszkania. W trakcie dnia korygujemy w wolnych chwilach makijaż, a wieczorem dbamy o całe nasze ciało.

Tak wiele zabiegów wymaga wielu kosmetyków, które na niewszczęcie kosztują sporo pieniędzy.

Natomiast jesteśmy w stanie znacznie obniżyć cenę kupowanych używek. Pierwszym sposobem jest zamienienie renomowanych kosmetyków ich naturalnymi zamiennikami. Promowane szampony do włosów możemy zastąpić mydłem Aleppo, które posiada właściwości anty łupieżowe. A dodatkowo wspomaga wzrost włosów na głowie. Takie mydło Aleppo, które jesteśmy w stanie kupić do 20 PLN umożliwi nam kurację na długie tygodnie. Odpowiadający mu szampon na tydzień. Koszt takiego szamponu to identyczny rząd cenowy. Zatem na pierwszy rzut oka widać, że Aleppo może dać oszczędność rzędu 100 PLN miesięcznie.

Drugi sposób, który można dołączyć do oszczędzania to zakup kosmetyków w globalnej sieci Internet. Markowe produkty można nabyć sporo taniej w sklepach On-Line. A jeśli zdecydujemy się na naturalne kosmetyki tj.: olej arganowy czy mydło sandałowe to możemy zrobić jeszcze większe oszczędności. Na Allegro nie ma już takich promocji jak uprzednio, dlatego należy użyć wyszukiwarki Bing, która umożliwi nam wyszukanie sklepów on-line posiadających w ofercie takie produkty.
Wykorzystując te dwa sposoby możemy zaoszczędzić na produktach kosmetycznych mniej więcej 200 PLN miesięcznie.
Niedrogie kosmetyki - jak zredukować ceny ich zakupu
Menu