Mydło sandałowe - doświadczenia testerów o tym mydle
We wpisie zostaną opisane opinie o mydle sandałowym, które zostały opublikowane przez blogerów na swoich stronach i forach. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z blogerem napisała: " Lubię naturalne mydła. Wybieram mydła różnych producentów. Warunek ? tylko roślinne składniki." Wybiera ona mydła o naturalnym składzie, które  mają niewiele  pod produktów. Nie lubi kiedy w mydle zawarte są sztuczne dodatki. Uważa to za niepotrzebną chemię. Dlatego mydło sandałowe tak przypadło jej do gustu.  Zakupiła mydło sandałowe, które jest  przygotowane specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na kolejnym serwisie internetowym możemy  przeczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który pochodzi z drzewka sandałowego posiada  także  właściwości chłodzące i pozostawia na ciele długotrwałe uczucie świeżości.  Natomiast gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  posiada  tylko  trzy składniki. Na opakowaniu mydła  umieszczono zasadnicze  dane o producencie i składnikach. Znajdziemy  również  notkę, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania odczujemy ciekawy zapach. Ma ono charakterystyczną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona zbyt intensywna i nie drażni naszego węchu. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę transparentne. W zetknięci z wodą powstaje przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - doświadczenia testerów o tym mydle
Menu