Maści lecznicze, które są nam w stanie pomóc
W teraźniejszych czasach dostęp do suplementów pomagających leczenie jest praktycznie nieograniczony. Produkty z całego Globu są w zasięgu ręki.

Daleko idąca globalizacja, którą wywołał Internet daje nieograniczone możliwości sprzedaży kosmetyków z najbardziej odległych zakątków naszego Świata. Jeszcze parę lat temu nie były one znane w naszym kraju. A teraz olej inca inchi jest powszechnie kupowanych kosmetykiem, który wspomaga wiele procesów leczniczych.

Czemu warto zaufać olejom pochodzenia roślinnego

Rośliny dają od zarania dziejów ludzkości cennych składników, takich jak witaminy czy minerały, które czerpią ze swojego otoczenia. Tłuszcze roślinne to doskonały nośnik elementów odżywczych odpowiedzialnych za etap rozwoju i wzrostu a, także wszystkie procesy życiowe każdej komórki w roślinie.

Najlepsze oleje pochodzenia roślinnego to te tłoczone na zimno, nierafinowane. Nie winniśmy się obawiać, że zostawią na naszej skórze warstwę świecącego tłuszczu i zatkają pory jak ropopochodne oleje mineralne, ponieważ na szczęście szybko się wchłaniają i dają wiele odżywczych składników.

Olej Inca Inchi pozyskiwany jest w wyniku prasowania na zimno kwiatów rośliny pochodzącej z Peru Sacha Inchi. Mimo w Peru jest on znany i stosowany od tysięcy lat, Polacy dopiero od niedawna zaczął go odkrywać, ponieważ ciężko gdzie indziej odtworzyć specjalne ,które sprzyjają rozwojowi Sacha Inchi.

Jej charakterystyczne nasiona w kształcie gwiazdy można odnaleźć na ceramice wydobytej z grobowców starożytnych Inków.
Maści lecznicze, które są nam w stanie pomóc
Menu