Które lustro do lokalu mieszkalnego
Każdy scenograf przyzna, że w procesie aranżacji mieszkalnych wnętrz nadzwyczaj ważne znaczenie mają lustra. Właściwy dobór i umieszczenie ich w dobrym miejscu może wprowadzić w pomieszczeniu nadzwyczaj pozytywny rezultat. Dla większości z nas lustro pełni kluczową rolę - sprzyja nam do dziennej pielęgnacji, a z tego powodu nieczęsto zastanawiamy się czy powinno wyglądać jakoś inaczej. Zazwyczaj jednoczy nam się z ergonomią - ma przecież pełnić swoje, rzeczowe zadanie.

Lustro w łazience lub na przedpokoju, bo zazwyczaj tam je wieszamy bywa łatwe, bez dodatków. Aczkolwiek projektanci mieszkalnych wnętrz uczulają - lustro to zwierciadło całego wnętrza mieszkania, zasługuje na słuszna oprawę, stając się wspaniałą dekoracją. Zazwyczaj napotykane lustra na zamówienie Warszawa: http://cienkusz.com.pl mają prostą formę, bez dodatków, stanowiąc dopełnienie ściany w przedpokoju lub wtapiając się w płytki w łazience. Czasem nie pomyślimy nawet, że lustro, w jakim w szeregu przypadków przeglądamy się przed wyjściem do pracy czy na imprezę ma ogromne znaczenie szczególnie w kwestii samopoczucia. Jesteśmy w stanie spędzić przed nim dużo czasu, a w takim razie należałoby, by wspólnie z całym wnętrzem łazienki, sprawiało wrażenie miejsca przyjemnego i przytulnego. Pięknie oprawione i wyeksponowane może dokonać cuda. Wystrój wnętrza mieszkania jak nawet wybór lustra zależy w głównej mierze od osobowości osoby ozdabiającej.
Nim w takim razie zdecydujemy jak wyeksponować lustro i jak powinno ono wyglądać, wypada zastanowić się nad własnymi preferencjami i potrzebami.
Które lustro do lokalu mieszkalnego
Zobacz również: Rodzaje luster
Menu