2 najlepiej sprzedające się egzotyczne mydła
Pierwsze z nich mydło sandałowe leczące ukąszenia owadów. Oryginalne mydło sandałowe ma za zadanie koić świąd i zaczerwienienie po ugryzieniu owadów. Po ugryzieniu insekta nie będzie robił się ropiejący bąbel tylko ślad będzie szybko się znikał.

Też oparzenia słoneczne będą mniej dotkliwe, kiedy do mycia zastosuje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych właściwości antybakteryjnych - mydeł z jego ekstraktem stosuje się często w przypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości ukierunkowane na świąd i pieczenie).

Istotną rzeczą jest także zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.

Kolejny produkt to mydło Alep 50% Bio dedykowane na poważne kłopoty skórne. Bywa nazywane ?Mydłem idealnym?, bacząc na walory pielęgnacyjne jest to fakt bezdyskusyjny. Mydło wykonane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Ze znakomitym skutkiem łagodzi dolegliwości i kłopoty skórne, tj. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony osób na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
2 najlepiej sprzedające się egzotyczne mydła
Menu